Barnes Türkiye
Muğla - New
Ortaca

EMERALD SARIGERME
Experience the perfect blend of luxury and nature

Price upon request
Contact
Reference : A12340232
Share this listing

Characteristics

 • Price
  Price upon request
 • Type
  Apartment
 • Locality
  Muğla
 • Developer
  BARNES
 • Delivery
  October 2024

Description of the property

Emerald Sarıgerme, her biri özel havuzlu 6 bağımsız villadan oluşan özel bir koleksiyon sunmaktadır. Bu 4+1 müstakil villalar muhteşem doğa manzarasının yanı sıra denize yakın konumuyla da konforlu ve lüks bir yaşam için ideal bir mekandır.

Ana Özellikler

Özel Havuzlar: Her villanın kendine ait özel havuzu bulunmaktadır ve bu sayede mülk sahipleri diledikleri zaman mahremiyet ve rahatlamanın keyfini çıkarabilirler. Havuzlar yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilmiş olup, yüzme ve dinlenme için konforlu bir alan sağlamaktadır.

4+1 Düzeni: Geniş ve özenle tasarlanmış yerleşim düzenleri, tüm aile için konforlu bir yaşam sağlar. Villalarda oturma odası, yatak odası, mutfak ve tercihinize göre kullanabileceğiniz ek odalar için geniş alan sunulmaktadır.

Doğa Manzaraları: Yeni evinizin her penceresinden çevredeki manzaranın sakin ve pitoresk manzarasının keyfini çıkarın. Yeşil tepeler, çiçekli bahçeler ve temiz hava, doğayla uyum içinde yaşamak için mükemmel koşulları yaratır.

Denize Yakınlık: Villalar, güzel Sarıgerme plajlarına kısa bir mesafede yer almakta olup, denize ve güzelliğine her an kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Temiz kumlu plajlar ve kristal berraklığındaki su, burayı yüzme, güneşlenme ve su sporları için mükemmel kılmaktadır.

Ek Avantajlar: Villalar, yüksek kaliteli inşaat malzemeleri ve kaplamalar, modern olanaklar ve altyapının yanı sıra yerel turistik mekanlara ve tesislere yakın elverişli bir konuma sahiptir. Zümrüt Sarıgerme sadece bir rezidans değil; konforu, lüksü ve doğaya yakınlığı birleştiren bir yaşam tarzıdır.


Landscape view

Hills
Hills
Mountains
Mountains
Sea
Sea
Sky
Sky
Village
Village
Experience the perfect blend of luxury and nature - picture2 1
Experience the perfect blend of luxury and nature - picture2 2
Experience the perfect blend of luxury and nature - picture2 3
Experience the perfect blend of luxury and nature - picture2 4
Experience the perfect blend of luxury and nature - picture2 5

Property location

This property is presented by
Saad ULLAH

Saad ULLAH See properties

Barnes Türkiye

Levent, Krizantem Sk. No:64

Beşiktaş/İstanbul, 34330 TR

+90 506 581 22 42
Contact us for more information

The information collected is necessary for Barnes Türkiye to process your request. You have the right, at all times, to access, rectify and delete any personal information concerning you.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Properties in the area

The perfect blend of comfort and convenienceThe perfect blend of comfort and convenienceThe perfect blend of comfort and convenience
New

  Muğla, Dalaman
  Price upon request

  We invite you to experience a wonderful holiday at Sapphire Villas, where comfort and enjoyment for large families are our top priorities.We invite you to experience a wonderful holiday at Sapphire Villas, where comfort and enjoyment for large families are our top priorities.We invite you to experience a wonderful holiday at Sapphire Villas, where comfort and enjoyment for large families are our top priorities.
  New

    Muğla, Dalaman
   Price upon request

   The BARNES Newsletter

   To stay up to date on luxury real estate news in Türkiye and internationally, subscribe to our newsletter.